[ess_grid alias="agency"]

Reklam Verenler

Daha İyi Reklam Deneyimi Sunuyoruz

Teknolojik, Yenilikçi, Akıllı ve Görsel Zenginliğe Sahip Reklam Formatlarımız İle Ulaşmak İstediğiniz Hedef Kitleye Daha Görünür Reklamlar İle Hitap Edin. Just Premium rich media reklamlarınızı programatik reklamcılığın tüm avantajlarını kullanarak; isabetli hedef kitleye, %100 görünür ve yüksek etkileşim ile minimum maliyet, maksimum performans sağlar. Ekibimiz size özel kreatif tasarımları hazırlamak için her zaman hazır.

Yüksek Performans

100% Görünürlüğe sahip reklam format ve alanları ile ortalamanın üzerinde benzersiz CTR ve etkileşim oranları. FCAP ve MOAT teknolojisi ile tekil kullanıcıya frauddan arındırılmış tekil erişim ve data merkezli yayınlarla doğru hedef kitleye erişim.
Premium Yayıncı Ağı

Dünya çapında 3000+, Türkiye genelinde ise yüzlerce premium yayıncı ile yüksek erişimli, performans eksenli, sonuç odaklı reklamlar. Eş zamanlı web, mobil web ve mobil uygulamalarda reklam gösterebilme kabiliyeti. Semantik algılama sistemimiz sayesinde zararlı olabilecek içeriklerin yer aldığı sayfalarda reklam göstermeme ve ayrıca yapacağımız özel hedefleme ile içeriğe uyumlu reklam gösterimi

Her Şey Kontrolünüz Altında

Hazır 6 farklı temamızla dilediğiniz formatta reklamı dakikalar içinde yayına alabilme özelliği. Güçlü, efektif ve basit. Kampanya raporlarına anlık erişim, uzmanlarımızla sürekli iletişim ve sonuç değerlendirmeleri, interaktif planlama ile maksimum fayda.
Kreatif Destek

Daha İyi Reklam Deneyimi İçin Ekibimiz, kendini yaratıcılığı dijital hale getirmeye adamıştır. Uzmanlarımız, kampanyalarınız için göz alıcı, yüksek görünürlüklü, maksimum etkileşimli ve sonuç sağlayan reklam deneyimleri oluşturur.
Küresel Ağımız

+
Premium Yayıncı
Milyon
Benzersiz Kullanıcı
0 Milyar
Aylık Reklam Gösterimi

Dünyanın En Prestijli Yayıncılarının Yer Aldığı Ağımıza Siz De Katılın


Dünya çapında 3000+ ve Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen yüzlerce nitelikli yayıncının yer aldığı ağımız ile en kaliteli içerikler, en itibarlı portal ve platformlarında kullanıcılara yüksek etkili, teknolojik, kreatif ve görsel zenginliği üst düzeyde reklam deneyimi yaşatıyoruz.
İş Ortaklarımız

Justpremium İle Başarı Hikayelerine Katkı Sunmaktan Gurur Duyduğumuz Bazı İş Ortaklarımız.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Aşağıdaki formu doldurun. JustPremium’ın işletmenizin öne çıkmasına nasıl katkı sağlayabileceğini görüşmek için kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz…

Konu(*)